Site Overlay

HINNAKIRI

PORTREE – BUDUAAR – LAPSEOOTUS

pakett S 80€*

Fotosessiooni kestvus kuni 45minutit. Sessioon toimub õues (üks pildistamise asukoht) või stuudios. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib vähemalt 10+10 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 60€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett M 120€*

Fotosessiooni kestvus kuni 75minutit. Sessioon toimub stuudios või õues (1-2 pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib vähemalt 20+20 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 100€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett L 150€*

Fotosessiooni kestvus kuni 105minutit. Sessioon toimub stuudios või õues (1-3 pildistamise asukohta). Kuni 3 riiete vahetust. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib vähemalt 30+30 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 130€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).

 

Hinnakiri alates 01.08.2022

 ERIPAKKUMINE

FOTOSESSIOONID STUUDIOS VÕI ÕUES

pere fotosessioonid

pakett S 60€**

Fotosessiooni kestvus kuni 20-30 minutit. Sessioon toimub stuudios või õues.

Fotosessiooni tulemusena valmib vähemalt 15+15 (värviline+mustvalge) töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Fotograaf kooskõlastab piltide kasutamise kliendiga.

* hind 50€ püsikliendile.


pakett M 80€**

Fotosessiooni kestvus kuni 30-40 minutit. Sessioon toimub stuudios või õues.

Fotosessiooni tulemusena valmib vähemalt 25+25 (värviline+mustvalge) töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Fotograaf kooskõlastab piltide kasutamise kliendiga.

* hind 70€ püsikliendile.


pakett L 100€**

Fotosessiooni kestvus kuni 40-50 minutit. Sessioon toimub stuudios või õues.

Fotosessiooni tulemusena valmib vähemalt 35+35 (värviline+mustvalge) töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Fotograaf kooskõlastab piltide kasutamise kliendiga.

* hind 90€ püsikliendile.

 

Hinnakiri alates 01.11.2022

**  Fotosessioonide arv on piiratud ja toimuvad ainult planeeritud kuupäevadel.

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes