Site Overlay

HINNAKIRI

PORTREE – BUDUAAR – LAPSEOOTUS

Hinnakirja muutus toimub  01.04.2023

pakett XS 60€*

Fotosessiooni kestvus kuni 20minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni 3 erinevat ideed/setup’i) või õues (1-2 pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite.  Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib  5+5 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 40€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett S 80€*

Fotosessiooni kestvus kuni 45minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni 3 erinevat ideed/setup’i) või õues (1-2 pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite.  Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib 10+10 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 60€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett M 120€*

Fotosessiooni kestvus kuni 75minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni 4 erinevat ideed/setup’i) või õues (1-2 pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib 20+20 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 100€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett L 150€*

Fotosessiooni kestvus kuni 105minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni 5 erinevat ideed/setup’i) või õues (1-3 pildistamise asukohta). Kuni kolm riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib 30+30 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 130€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).

 

Hinnakiri alates 01.08.2022

 ERIPAKKUMINE

FOTOSESSIOONID STUUDIOS VÕI ÕUES

pere ja paari fotosessioonid

pakett S 70€**

Fotosessiooni kestvus kuni 15-20 minutit. Sessioon toimub stuudios või õues.

Fotosessiooni tulemusena valmib 10+10 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Fotograaf kooskõlastab piltide kasutamise kliendiga. Lisapilt 5€/pilt.

* hind 50€ püsikliendile.


pakett M 90€**

Fotosessiooni kestvus kuni 25-35 minutit. Sessioon toimub stuudios või õues.

Fotosessiooni tulemusena valmib 20+20 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Fotograaf kooskõlastab piltide kasutamise kliendiga. Lisapilt 5€/pilt.

* hind 70€ püsikliendile.


pakett L 110€**

Fotosessiooni kestvus kuni 40-50 minutit. Sessioon toimub stuudios või õues.

Fotosessiooni tulemusena valmib 30+30 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Fotograaf kooskõlastab piltide kasutamise kliendiga. Lisapilt 5€/pilt.

* hind 90€ püsikliendile.

 

Hinnakiri alates 01.11.2022

**  Fotosessioonide arv on piiratud ja toimuvad ainult planeeritud kuupäevadel.

Õigused © 2023 | aRfoto OÜ