Site Overlay

HINNAKIRI

PORTREE – BUDUAAR – LAPSEOOTUS

Pere ja paari fotosessioonide hinnakiri on leitav siit.

pakett XS 60€*

Fotosessiooni kestvus 15-20 minutit. Sessioon toimub stuudios (üks idee/setup) või õues (üks pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 5+5 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 40€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett S 80€*

Fotosessiooni kestvus 30-35 minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni kaks erinevat ideed/setup’i) või õues (kuni kaks pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 10+10 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 60€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett M 120€*

Fotosessiooni kestvus 60-80 minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni kolm erinevat ideed/setup’i) või õues (kuni kolm pildistamise asukohta). Kuni kaks riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 20+20 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 100€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett L 155€*

Fotosessiooni kestvus 90-110 minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni neli erinevat ideed/setup’i) või õues (kuni neli pildistamise asukohta). Kuni kolm riiete vahetust ning võimalus laenutada stuudios olemasolevaid riideid/kleite. Fotosessoonile eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 30+30 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 135€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).

 

Hinnakiri alates 01.04.2023KAMPAANIA

Õigused © 2024 aRfoto OÜ