Site Overlay

FOTOSESSIOON

PORTREE – BUDUAAR – LAPSEOOTUS

 

Sa oled kena ja ilus ning sul on õigus tunda end erilisena. Miks mitte kajastada seda ilu fotosessioonil? Läbimõeldud stiil, riietus ja rekvisiidid koos professionaalse jumestuse ja soenguga annavad tulemuseks imekaunid pildid, mis jäävad meenutama seda erilist kogemust ka paljude aastate pärast.

Fotosessioonid on täielikult personaalsed ning kohandatud vastavalt Sinu soovile ja isiksusele. Riietuse valik on täiesti Sinu enda otsustada – ole mugavuses, väljenda enda stiili ja vali just selline riietus, mis esindab parimal moel seda, kes sa oled.

Fotosessioon ei ole lihtsalt fotosessioon – see võib olla ka loominguline protsess, mis võimaldab Sul väljendada oma kunstilist külge. Koostöös minuga saad katsetada erinevaid ideid ja luua midagi erilist. Võimalused on piiramatud – olgu see siis looduskaunis asukoht, minimalistlik stuudio või mõni muu koht, mis Sind inspireerib.

Seega, tule fotosessioonile ja koge seda imelist kogemust. Näita maailmale oma isikupära ja loovust ning jäädvusta need imeilusad mälestused endale ja oma lähedastele.


IDEEST TEOSTUSENI

Fotosessiooni broneerides mõistad, et valminud fotod on minu nägemus Sinust. Enne fotosessiooni broneerimist kindlasti tutvu minu töödega siin kodulehel ja sotsiaalmeedias (facebook, instagram) ja veendu, et piltide stiil ja töötlemine vastab Sinu maitsele. Fotosessioone võib omavahel ka kombineerida. Vaata ka korduma kipuvad küsimused üle.

Broneeri endale sobiv sessioon online-broneerimissüsteemis või kirjuta info@airikavettik.ee.

Enne fotosessiooni mõtle läbi, miks soovid fotosessioonile tulla ning millised ideed võiksid Sind inspireerida. Otsi inspiratsiooni Pinterestist ja kohtume konsultatsioonil, et arutada läbi Sinu soovid, asukoht, riietus ja stiil. Ära pelga ka mainida, mida Sa enda juures sooviksid esile tuua või mida varjata, nii oskan ma ka seda pildistamisel ning hilisemas fototöötluses arvestada. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel.

Fotosessioonil kanna ennekõike mugavaid riideid. Eelista võimalusel alati puhtaid, selgeid toone. Olenevalt sessiooni pikkusest võib pildistamisele kaasa haarata ka vahetusriideid ja erinevaid aksessuaare, hea kui Sul on valikut. Kui soovid, võid lasta teha jumestuse ja soengu professionaalil. Oluline on, et tunneksid end fotosessioonil hästi ja enesekindlalt.

Tule fotosessioonile puhanud, rõõmsa ja positiivse tujuga ning valmista ette oma lemmikmuusikaga playlistiga, et saaksime pildistamise käigus rütmi ja meeleolu hoida.

Sa ei pruugi olla modell, kes teab igat poosi või tunneb enda kaamera ees vabalt. Ma juhendan Sind igal sammul ning aitan leida kõige sobivama poosi. Oluline on, et tunneksid end mugavalt ning saaksid nautida fotosessiooni kogemust.

Sa väärid aplausi, sest fotosessioon on tehtud! Oleme loonud koos unustamatu mälestuse, mida võid nautida veel aastaid hiljem.

Pärast fotosessiooni koostan galerii, kust saad valida oma lemmikpildid, mis lähevad töötlusesse. Töötlus on hoolikas ja väga põhjalik, et tagada parim tulemus. Töö lõplik valmimine oleneb hooajast ja järjekorrast, enamasti 2-4 nädala jooksul.

Nüüd on Sinu käes kaunid ja kvaliteetsed fotod, mis jäävad meenutama seda erilist kogemust!  “Photography is a way of feeling, of touching, of loving. What you have caught on film is captured forever… It remembers little things, long after you have forgotten everything.” – Aaron Siskind.


FOTOTÖÖTLUS

Õigused © 2024 aRfoto OÜ