Site Overlay

FOTOSESSIOON

PORTREE – BUDUAAR – LAPSEOOTUS

 

Sa oled kena ning miks seda mitte jäädvustada! Läbimõeldud stiil, riietus ja rekvisiidid, sinna juurde professionaalne jumestus ja soeng ning tulemus jääb imekena. Kingi endale sessiooni kogemus ning pildid jäävad meenutama seda ka paljude aastate pärast. Fotosessioonid on personaalsed ning kujundatud vastavalt Sinu soovile. Riietus sõltub Sinu enda mugavusest, tundest ja soovist. Lihtsalt tule ja naudi uut kogemust!


Kõikidele fotosessoonidele eelneb konsultatsioon, kus räägime/jagame mõtteid ja ideid, arutame pildistamise asukohta, riideid, stiili. Konsultatsioon toimub emaili, facebooki/instagrami messengeri, telefoni või videokõne teel. Broneeri mugavalt omale aeg online-broneerimissüsteemis või kirjuta info@airikavettik.ee.

Saada mulle oma soovidest inspireeritud näidispilte, et saaksin aimu, millised pildid Sulle meeldivad ning mida soovid tulemuses näha. Ära pelga ka mainida, mida Sa enda juures sooviksid esile tuua või mida varjata, nii oskan ma ka seda pildistamisel ning hilisemas fototöötluses arvestada.

Üks olulisematest eeldustest fotosessiooni õnnestumiseks on positiivne eelhäälestus ja koostöö. Nii uskumatu kui see ka ei tundu, kajastub Sinu emotsioon ka piltidel. Seega võta sessioonile tulles kaasa kindlasti hea tuju!

Fotosessioonil kanna ennekõike mugavaid riideid, kuid iga pildi muudab särtsakamaks see, kui kannad värvilisi riideid. Eelista võimalusel alati puhtaid, selgeid toone. Olenevalt sessiooni pikkusest võib pildistamisele kaasa haarata ka vahetusriideid ja erinevaid aksessuaare, hea kui Sul on valikut. Jumestus telli eelistatult professionaalselt meigikunstnikult, kes oskab valida sobivad tooted ja toonid just Sinu naha ja tekstuuriga. Juuksed võiksid olla hooldatud. Erinevate piltide saamiseks, muudame sessiooni ajal soengut. Pildistama tulles on soovitatav teha ka väike maniküür ja pediküür.

Mõistan väga hästi, et kõik inimesed ei tunne end kaamera ees mugavalt. Ära muretse, pildistamisel ebamugavust Sa ei tunne. Pildistamisel juhendan Sind täpselt nii palju kui vaja ja nii vähe kui võmalik. Minu jaoks on oluline, et Sa end pildistamisel võimalikult hästi tunneksid.


Fotosessiooni broneerides mõistad, et valminud fotod on minu nägemus Sinust. Enne fotosessiooni broneerimist kindlasti tutvu minu töödega siin kodulehel ja sotsiaalmeedias (facebook, instagram) ja veendu, et piltide stiil ja töötlemine vastab Sinu maitsele. Fotosessioone võib omavahel ka kombineerida.

Töötlusesse minevate piltide valiku teen mina, kuid olen alati peale fotosessiooni lubanud kaamerast sneak-peek’ida tehtud tööd – välja valida ka oma lemmikud. Fotode töötlus on hoolikas ja väga põhjalik. Töö lõplik valmimine oleneb hooajast ja järjekorrast, enamasti 4 nädala jooksul. Väike galerii paari päeva jooksul peale pildistamist.

Copyright © 2022 . All Rights Reserved. | Chique Photography by Catch Themes