Site Overlay

HINNAKIRI

PERE – PAAR

pakett S 80€*

Fotosessiooni kestvus 15-20 minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni kaks erinevat ideed/setup’i) või õues (üks pildistamise asukohta). Soovi korral konsultatsioon.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 10+10 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 60€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett M 120€*

Fotosessiooni kestvus 40-50 minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni kaks erinevat ideed/setup’i) või õues (kuni kaks pildistamise asukohta). Soovi korral konsultatsioon.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 20+20 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 100€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).


pakett L 155€*

Fotosessiooni kestvus 40-50 minutit. Sessioon toimub stuudios (kuni kolm erinevat ideed/setup’i) või õues (kuni kolm pildistamise asukohta). Soovi korral konsultatsioon.

Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul 30+30 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 135€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).

 

Hinnakiri alates 01.04.2023

Õigused © 2024 aRfoto OÜ