Site Overlay

TINGIMUSED

– Klient saab aru, et fotograafia on kunst ning valminud fotod on fotograafi nägemus temast, ei aksepteerita hilisemaid pretensioone fotode värvigamma, taustade valiku vms osas. Enne sessiooni broneeringut palun tutvuda kodulehel, sotsiaalmeedias (facebook, instagram) ja blogis tehtud töödega ning veenduda, et piltide stiil vastaks Teie maitsele. Fotograafil on õigus keelduda kliendi poolt pakutud ideedest, mis ei ühti fotograafi käekirjaga.

– Fotosessiooni eest saab tasuda kohapeal sularahas või arve alusel ülekandega. Haigestumise vms korral saab sessiooni edasi lükata ühe korra ja max ühe kuu võrra. Kui on planeeritud õues pildistamine, tuleb olla valmis sessiooni edasilükkamiseks halva ilma tõttu.

– Fotode autoriõigused jäävad fotograafile. Kui ei ole kokku lepitud teisiti, on fotograafil õigus fotosid kasutada oma töö reklaamimiseks (kodulehel, blogis, sotsiaalmeedias, näitustel, osaleda fotokonkurssidel jms.).

Töötlusesse minevate piltide valiku teeb klient.

Must materjal ehk originaalpildid ei kuulu jagamisele.

– Fotosessioonil tehtud pildid valmivad olenevalt hooajast ja järjekorrast 10 – 35 tööpäeva jooksul.

Eelisjärjekorras tööde teostamine maksab 50€.

Transpordikulu väljapoole Tõrva linna on 0,30€/km edasi-tagasi.

Fotod on mõeldud klientidele isiklikuks kasutamiseks ning meediaväljaannetes (näiteks erinevad ajalehed, ajakirjad) jagamiseks on vajalik autori nõusolek. Siinhulgas ei ole fotodega lubatud osa võtta fotokonkursidelt ja -võistlustelt.

– Fotograafi tehtud töid ei ole lubatud omaltpoolt muuta ega töödelda – sealhulgas ka instagrami filtrid.

– Valmis fotod saab alla laadida privaatses veebigaleriis, kus säilitan pilte nädala.

– Sinu fotosid säilitan enda andmekandjal 6 kuud, alates pildistamise kuupäevast.

– OÜ aRfoto jätab endale õiguse muuta hinnakirja hindasid ette teatamata. Juba broneeritud fotosessioone hinnamuutus ei mõjuta.

Broneeringu tegemisel või ostu sooritamisel oled nõustunud eelpool nimetatud tingimustega.

Uuendatud 1.03.2023

Õigused © 2023 | aRfoto OÜ