Lapseootuse fotosessioon

Ootusaeg on periood iga naise elus, mis ei unune iial. See on aeg täis muutusi ja muret, mil naine muutub haavatavaks, õrnaks, tundeliseks ja eriliselt ilusaks! Tema silmades särab õnn ja palgeil kerge õhetus. See on aeg, mille võiks talletada terveks eluks.

Kõige sobivamaks ajaks peetakse 30-36 nädalat, samas on kõik siiski individuaalne. Osadel naistel muutub kõhuke mõnusalt ümaraks mõned päevad enne sünnitust, teistel on kõik hästi näha aga juba kuuendal kuul. Vali aeg, kui kõht on kenasti nähtav, kuid ei ole veel liiga suur. Kui soovite pilte ka paljast kõhust oleks hea sessioonile tulles kanda mugavaid riideid, mis ei jäta kehale jälgi. Stuudios on ka kleite ja aksessuaare aga võite ka midagi enda riidekapist kaasa võtta.

Ootuse pildistamine võib toimuda kodus, stuudios või ilusa ja sooja ilmaga ka väljas.

Fotosessioonile võib kaasata terve pere või tulla kahekesi või ka naine üksi.

Hinnakiri alates 1.09.2020


VÄIKE PAKETT 60€

Sessiooni kestvus on 60-90 minutit. Tulemusena valmib 20+20 (värviline ja mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis.


SUUR PAKETT 100€

Sessiooni kestvus on 90-120 minutit. Tulemusena valmib 40+40 (värviline ja mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis.