LAPSEOOTUSE FOTOSESSIOON

 

Ootusaeg on periood iga naise elus, mis ei unune iial. See on aeg täis muutusi ja muret, mil naine muutub haavatavaks, õrnaks, tundeliseks ja eriliselt ilusaks! Tema silmades särab õnn ja palgeil kerge õhetus. See on aeg, mille võiks talletada terveks eluks.

Kõige sobivamaks ajaks peetakse 30-36 nädalat, samas on kõik siiski individuaalne. Osadel naistel muutub kõhuke mõnusalt ümaraks mõned päevad enne sünnitust, teistel on kõik hästi näha aga juba kuuendal kuul. Vali aeg, kui kõht on kenasti nähtav, kuid ei ole veel liiga suur. Kui soovite pilte ka paljast kõhust oleks hea sessioonile tulles kanda mugavaid riideid, mis ei jäta kehale jälgi. Stuudios on ka kleite ja aksessuaare aga võite ka midagi enda riidekapist kaasa võtta.


 

Hinnakiri alates 1.04.2021

 

20 PILTI  80€*

Sessiooni kestvus on 40-50 minutit. Sessiooni tulemusena valmib 20+20 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 65€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel)

 

40 PILTI  120€*

Sessiooni kestvus on 80-90 minutit. Sessiooni tulemusena valmib 40+40 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 105€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel)

 


SAADA BRONEERINGU SOOV SIIT!