BUDUAARI FOTOSESSIOON

 

Sa oled kena ning miks seda mitte jäädvustada! Läbimõeldud stiil, riietus ja rekvisiidid, sinna juurde professionaalne jumestus ja soeng ning tulemus jääb imekena. Sessioonil valminud pildid on intiimne ja personaalne kingitus oma kallimale. Buduaari fotosessioon tõstab naises sensuaalset eneshinnangut, annab “powerit”. Kingi endale sessiooni kogemus ning pildid jäävad meenutama seda ka paljude aastate pärast. Tähista naiseks olemist. Lihtsalt tule ja naudi uut kogemust!

Buduaari sessioon on mõeldud naisele. Sessioon on personaalne ning kujundatud vastavalt kliendi soovile. Saab pildistada nii pool kaetult, lihtsalt seksikas riietuses kui ka ilma riieteta. Kõik sõltub Sinu enda mugavusest, tundest ja soovist. Mängida saab nii varjudega kui ka teha puhtaid ja naturaalseid pilte. 


 

Hinnakiri alates 1.04.2021

 

20 PILTI  80€*

Sessiooni kestvus on 40-50 minutit. Sessiooni tulemusena valmib 20+20 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 60€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel)

 

40 PILTI  120€*

Sessiooni kestvus on 80-90 minutit. Sessiooni tulemusena valmib 40+40 (värviline+mustvalge) hoolikalt töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis ning fotograaf tehtud tööd ei avalikusta.

* HIND 100€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel)

 


SAADA BRONEERINGU SOOV SIIT!