Site Overlay

JÕULUSTUUDIO 2023


Ajad broneeritud. Jooksvalt vabanevad/tühistatud ajad on sotsiaalmeedia story’des.

FOTOSESSIOON JÕULUSTUUDIOS 70€*

Fotosessiooni kestvus kuni 20 minutit. Sessioon toimub aStuudios, kus on kaks jõuluteemalist set-up’i (taustad). Fotosessiooni tulemusena valmib kliendi valikul kuni 7+7 (värviline+mustvalge) väga hoolikalt ja põhjalikult töödeldud pildifaili privaatses veebigaleriis. Lisapilt 5€/tk.

* HIND 50€ – fotograafil on õigus tehtud tööd kasutada reklaamiks (sotsiaalmeedias, kodulehel).

Näidisgaleriid – Henri, Signe, Sebastian ja Stefan.


LISATEENUSED

LISAAEG JÕULUSTUUDIOS 50€

Mõeldud Sulle, kui soovid oma fotosessiooni jõulustuudios pikendada või soovite oma sõbraga/teise perega kahte järjestikust aega, et mõned pildid koos teha. Lisaaeg kuni 15 minutit ja pildifaile 10+10 (värviline+mustvalge) Sinu valikul. Lisapilt 5€/tk.


S-FOTOSESSIOON 50€

Mõeldud Sulle, kui soovid lisaks jõulupiltidele ka ajatut klassikat – fotosessiooni ühevärvilisel taustal. Sobib portree, buduaari, lapseootuse ja pere fotosessiooniks. Lisaaeg kuni 15 minutit ja pildifaile 10+10 (värviline+mustvalge) Sinu valikul. Lisapilt 5€/tk.


M-FOTOSESSIOON 100€

Mõeldud Sulle, kui soovid lisaks jõulupiltidele ka ajatut klassikat – fotosessiooni ühevärvilisel taustal. Sobib portree, buduaari, lapseootuse ja pere fotosessiooniks. Lisaaeg kuni 30 minutit ja pildifaile 20+20 (värviline+mustvalge) Sinu valikul. Lisapilt 5€/tk.


INFO

– Tee oma broneering online-broneerimissüsteemis. Püsikliendi (klient, kes kasutab minu teenust korra aastas) soodustus kehtib ainult lisateenusena võetud tavafotosessioonile. Kasuta koodi PÜSIKLIENT.

– Fotosessioonile tule tervena.

– Fotosessioonile tule täpselt või kuni 5 minutit varem. Fotosessioonile jõua täpselt, kui jõuad hiljem, kui broneeritud aja algus, siis on meil selle võrra vähem aega pildistamiseks.

– Jõulustuudios on kaks jõuluteemalist set-up’i/tausta. Pildistada võib mõlemal taustal, kuid soovitan vahepeal teha riiete vahetuse.

– Hästi käituvad lemmikloomad on oodatud!

– Töötlusesse minevate piltide valiku teeb klient. Saadan esmase galerii 2 tööpäeva jooksul. Fotosessioonilt on võimalik osta lisapilte – 5€/tk.

– Piltide töötlemisjärjekord tekib kinnitatud galeriidest, seega ole valimisel kiire (kuid kindel ja põhjalik). Ooteaeg alates lemmikpiltide galerii kinnitamisest kuni 3 nädalat. Kõik fotosessioonil käijad saavad digifotod kätte hiljemalt 22.12.

– Palun anna erisoovidest teada varem, siis saan nendega arvestada.


 

Pildistamiste kuupäevad ja kellaajad:

november 4, 5, 11, 12  kell 14-18;

detsember 2, 3, 9, 10  kell 14-18.

BRONEERI AEG!

 

Õigused © 2023 | aRfoto OÜ